Rus televizyoncular Seans’ta

04/06/2018

RUSYA’NIN ünlü televizyon şovu yapımcıları Nastya Ivleeva ve Anton Ptushkin, çekimler için geldikleri Antalya’da Seans Organizasyon’un ofis ve lojmanı ile Chapito Show Center’ı da ziyaret ettiler.

Heads&Tails isimli yarışma da içeren eğlenceli bir seyahat programı hazırlayıp sunan ünlü ikili, Seans Organizasyon bünyesinde çalışan Rus, Ukraynalı, Kazak dansçı ve akrobatlarla buluştular. Çekimlerinin bir bölümünü Seans Organizasyon’da gerçekleştiren Nastya Ivleeva ve Anton Ptushkin, hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Tüm dünyayı gezerek, farklı ülke ve şehirleri tanıtan, gittikleri yerlerde doğal ve tarihi güzelliklerin yanı sıra insan yaşamlarını da programlarına konu edinen ünlü ikilinin son durağı Antalya oldu. Antalya’nın bir çok köşesinde çekimler yapan Nastya Ivleeva ve Anton Ptushkin, Seans Organizasyon’un lojmanının yanı sıra Chapito Show Center’ı da ziyaret edip, burada sahnelenen Adrenaline isimli şovdan da görüntüleri programlarına taşıdı.

Ünlü ikilinin çekimlerini Antalya’da gerçekleştirdikleri programları önümüzdeki günlerde Rus televizyonunda yayınlanacak.

back