Moğol sirk patronu Antalya'da

13/06/2018

Moğolistan'ın en büyük sirk ve akrobasi şirketinin sahibi Orgilbold Batbold, bir dizi görüşmeler için Antalya'ya geldi. Seans Organizasyon Yönetim Kurulu Başkanı Halis Altay'ı da ziyaret eden Batbold, bilgi alış verişinde bulundu

Moğolistan'ın Başkenti Ulaanbataar'da faaliyet gösteren sirk ve akrobasi şirketi Mongolian Circus Association'ın sahibi Orgilbold Batbold, Antalya'yı ziyaret etti. Farklı  ülkelerdeki gösterilere akrobat gönderen şirket, Moğol akrobasisinin dünyadaki en önemli temsilcilerinden birisi olarak kabul ediliyor. Geçmişi uzun yıllara dayalı şirketin sahibi Batbold, Antalya'da Seans Organizasyonu da ziyaret edip Yönetim Kurulu Başkanı Halis Altay ile bilgi alış verişinde bulundu. Daha önce de birlikte farklı çalışmalara imza atan Altay ve Batbold, yeni projeleri konuştular.

Seans Organizasyon'un dünyanın hemen hemen her ülkesinden dansçı ve akrobat ile çalıştığını belirten Halis Altay, "Moğol akrobatlar da her zaman portföyümüzde oldu. Dünyanın en disiplinli ve yetenekli akrobatları olan Moğollar ile çalışmak bizi mutlu ediyor" dedi.

back